Follow us on

Targoncavezető

Gyál

A HOPI HUNGÁRIA KFT. Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltatója.

Jelenleg öt országban található meg, köztük Magyarországon 15 éve. Logisztikai központjaink Gyálon és Vecsésen üzemelnek.

A stabil és folyamatosan fejlődő HOPI Hungária Logisztikai Kft. bővíti munkavállalói csapatát. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Anyagmozgatás targoncával
  • Áruátvétel, rámpás kamion rakodása
  • Átvett áruk raktárakba szállítása
  • Áruk szállítása a raktári rend és tisztaság fenntartása mellett
  • Napi szállítások raklapjainak be és kitárolása, minősítése, dokumentálása
  • Egységrakatok képzése
  • Napi leltár elvégzése
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása, ellenőrzése

Elvárások

  • Targonca kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) OKJ-s bizonyítvány feltétel
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú munkabírás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Könnyen megtanulható munkakör, melyhez betanítást biztosítunk
  • Rendezett, tiszta, modern munkakörülmények
  • Stabilan működő és folyamatosan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény bónusz
  • Cafetéria
  • Üzemanyag térítés 30 Ft/km
  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Étkezési lehetőség – melegkonyhás büfé, étkező

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz JDE Lindt Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR