Follow us on

Minőségügyi - munkavédelmi specialista

Gyál

Cégünk Magyarország egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltatója.

Az élelmiszerkereskedelemben működő nagynevű ügyfeleink számára biztosítunk raktározási-szállítmányozási szolgáltatásokat.

A magas színvonalhoz kiemelt fókusz van a minőségügyi területen, ezért új kollégánkat keressük a csapatunkba.

Feladatok

  • Belső és külső auditokra való felkészülés támogatása, a megfelelőség biztosítása
  • Ügyfél, hatósági és minőségügyi (például IFS, HACCP, ISO 9001, ISO 45001, SMETA) auditok koordinációja
  • Dokumentációk frissítésének irányítása
  • Állandó raktári jelenlét, bejárások, vizsgálatok megvalósítása
  • Folyamatok optimalizálása, károk, selejtek, vevői reklamációk okainak kivizsgálása
  • Nem megfelelőségek elemzése, a minőségközpontú szemlélet erősítése
  • Majdnem balesetek vizsgálata, dokumentálása, trendek elemzése
  • Munka-és balesetvédelmi kultúra felügyelete, erősítése
  • Jelentések, oktatási anyagok, fejlesztési javaslatok készítése
  • Akciótervek nyomonkövetése és koordinálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, vezetőkkel

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minőségbiztosi területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Minőségbiztosítási követelmények ismerete (például IFS, HACCP, ISO 9001, ISO 45001, SMETA )
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás aktív használata
  • MS Office alkalmazások gyakorlati ismerete
  • Munkavégzés helye Gyál, alkalmanként Vecsés

Előnyt jelent

  • Belső auditori képesítés, szakmai tapasztalat
  • Élelmiszerekkel kapcsolatos raktározási, logisztikai vagy termelési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabilan működő és folyamatosan növekvő cég
  • Jóhangulatú csapat, rendszeres céges programok
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény bónusz, üzemanyag térítés (30 Ft/km)
  • Étkezési lehetőség – melegkonyhás büfé, étkező

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz JDE Lindt Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR